Bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru bulmacada nedir?

Bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru“ sorusuna cevap olarak “AKAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, bulmaca soruları bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, sözlükte bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru ne, bulmaca bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru nedir, bulmaca sözlüğü 'bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru', sözlükte bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, sözlük bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, bulmacada bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, bulmaca çözümü bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru, bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru tanımı, bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru açıklaması, bir yerde biriken sıvıları dışarıya akıtmakta kullanılan oluk veya boru ne demek