Bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö bulmacada nedir?

Bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö“ sorusuna cevap olarak “SARAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö tanımı, sözlük bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö açıklaması, sözlükte bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, bulmaca çözümü bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, sözlükte bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö ne, bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö nedir, bulmacada bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö ne demek, bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, bulmaca bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö, bulmaca sözlüğü 'bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö', bulmaca soruları bir yapıyı çevreleyen ve katları belirleyen yatay ve çıkıntı şeklinde taş ö