Bir yaşını geçmiş inek yavrusu bulmacada nedir?

Bir yaşını geçmiş inek yavrusu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yaşını geçmiş inek yavrusu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yaşını geçmiş inek yavrusu“ sorusuna cevap olarak “DÜVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bir yaşını geçmiş inek yavrusu ne demek, bulmaca soruları bir yaşını geçmiş inek yavrusu, bulmaca sözlüğü 'bir yaşını geçmiş inek yavrusu', bulmacada bir yaşını geçmiş inek yavrusu, sözlük bir yaşını geçmiş inek yavrusu, bir yaşını geçmiş inek yavrusu açıklaması, sözlükte bir yaşını geçmiş inek yavrusu ne, bulmaca bir yaşını geçmiş inek yavrusu, bir yaşını geçmiş inek yavrusu tanımı, bulmaca çözümü bir yaşını geçmiş inek yavrusu, bir yaşını geçmiş inek yavrusu nedir, bir yaşını geçmiş inek yavrusu, sözlükte bir yaşını geçmiş inek yavrusu