Bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen bulmacada nedir?

Bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen“ sorusuna cevap olarak “KONTRAKTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen ne demek, sözlükte bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen ne, bulmaca sözlüğü 'bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen', bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, bulmacada bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, sözlük bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, bulmaca bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen açıklaması, bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen nedir, bulmaca soruları bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen tanımı, bulmaca çözümü bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen, sözlükte bir ya da daha fazla kas grubunun kalıcı ve sürekli kasılmasıyla nitelenen