Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç bulmacada nedir?

Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç“ sorusuna cevap olarak “DÜZEÇ”, “NİVO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç açıklaması, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç tanımı, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç ne demek, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç nedir, sözlükte bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç ne, bulmaca bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, bulmaca sözlüğü 'bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç', sözlükte bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, bulmaca soruları bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, bulmaca çözümü bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, sözlük bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç