Bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü bulmacada nedir?

Bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü“ sorusuna cevap olarak “VİYADÜK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü nedir, bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, sözlükte bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü ne, bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü', bulmaca bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü ne demek, bulmaca soruları bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, bulmacada bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, sözlük bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, bulmaca çözümü bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü, bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü tanımı, sözlükte bir vadi ya da ırmak üzerine kurulan yüksek ve uzun köprü