Bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan bulmacada nedir?

Bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan“ sorusuna cevap olarak “HOKEY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan nedir, bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan tanımı, bulmaca bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan ne demek, bulmaca çözümü bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, bulmaca sözlüğü 'bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan', bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan açıklaması, sözlük bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, bulmaca soruları bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, bulmacada bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, sözlükte bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan ne, sözlükte bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan, bir ucu kıvrık sopalarla çayır veya buz üzerinde iki takım arasında oynanan