Bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması bulmacada nedir?

Bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması“ sorusuna cevap olarak “AKAÇLAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması', bulmaca bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bulmaca soruları bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, sözlük bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bulmacada bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması nedir, sözlükte bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması tanımı, bulmaca çözümü bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması ne demek, bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması, bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması açıklaması, sözlükte bir toprakta biriken suların çeşitli yollarla boşaltılması ne