Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun bulmacada nedir?

Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun“ sorusuna cevap olarak “AJİTASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, sözlük bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun nedir, bulmaca sözlüğü 'bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun', bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun açıklaması, bulmaca bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, sözlükte bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, sözlükte bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun ne, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun tanımı, bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun ne demek, bulmacada bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun, bulmaca soruları bir topluluğu siyasal alanda etkilemek ve coşturmak amacıyla yapılan yoğun