Bir tip kromozom mutasyonu sonucunda DNA daki bir bazın yada bazların yok o bulmacada nedir?

Bir tip kromozom mutasyonu sonucunda DNA daki bir bazın yada bazların yok o“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir tip kromozom mutasyonu sonucunda DNA daki bir bazın yada bazların yok o” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir tip kromozom mutasyonu sonucunda DNA daki bir bazın yada bazların yok o“ sorusuna cevap olarak “DELESYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o', sözlükte bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o ne, bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bulmaca bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bulmaca çözümü bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o ne demek, sözlük bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bulmacada bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, sözlükte bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bulmaca soruları bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o, bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o nedir, bir tip kromozom mutasyonu sonucunda dna daki bir bazın yada bazların yok o açıklaması