Bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat bulmacada nedir?

Bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat“ sorusuna cevap olarak “KOLTUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, bulmaca çözümü bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, bulmacada bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, sözlük bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, sözlükte bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat ne, bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat nedir, bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat tanımı, bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat açıklaması, bulmaca soruları bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat', bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat, sözlükte bir teknenin aborda olduğu yere sıkılması için baş ve kıç omuzluklardan verdiği halat