Bir taraftan bir tarafa dönme bulmacada nedir?

Bir taraftan bir tarafa dönme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir taraftan bir tarafa dönme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir taraftan bir tarafa dönme“ sorusuna cevap olarak “DİRİSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bir taraftan bir tarafa dönme açıklaması, sözlük bir taraftan bir tarafa dönme, bulmaca bir taraftan bir tarafa dönme, sözlükte bir taraftan bir tarafa dönme ne, bulmaca sözlüğü 'bir taraftan bir tarafa dönme', bulmaca çözümü bir taraftan bir tarafa dönme, bulmacada bir taraftan bir tarafa dönme, bulmaca soruları bir taraftan bir tarafa dönme, bir taraftan bir tarafa dönme, sözlükte bir taraftan bir tarafa dönme, bir taraftan bir tarafa dönme tanımı, bir taraftan bir tarafa dönme nedir, bir taraftan bir tarafa dönme ne demek