Bir tarafı dışarıya açık olan oda bulmacada nedir?

Bir tarafı dışarıya açık olan oda“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir tarafı dışarıya açık olan oda” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir tarafı dışarıya açık olan oda“ sorusuna cevap olarak “AYVAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bir tarafı dışarıya açık olan oda, bir tarafı dışarıya açık olan oda nedir, bulmaca soruları bir tarafı dışarıya açık olan oda, bulmacada bir tarafı dışarıya açık olan oda, sözlükte bir tarafı dışarıya açık olan oda, bir tarafı dışarıya açık olan oda açıklaması, bir tarafı dışarıya açık olan oda tanımı, bulmaca çözümü bir tarafı dışarıya açık olan oda, bir tarafı dışarıya açık olan oda ne demek, sözlük bir tarafı dışarıya açık olan oda, bulmaca bir tarafı dışarıya açık olan oda, sözlükte bir tarafı dışarıya açık olan oda ne, bulmaca sözlüğü 'bir tarafı dışarıya açık olan oda'