Bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler bulmacada nedir?

Bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler“ sorusuna cevap olarak “DENDRİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, bulmaca sözlüğü 'bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler', bulmacada bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler açıklaması, bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler nedir, bulmaca bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, sözlükte bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler ne, bulmaca çözümü bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler ne demek, bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler tanımı, bulmaca soruları bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler, sözlükte bir taşın yüzeyinde dal veya yaprak şeklindeki değişik renkli desenler