Bir türün iki farklı forma sahip olma durumu bulmacada nedir?

Bir türün iki farklı forma sahip olma durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir türün iki farklı forma sahip olma durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir türün iki farklı forma sahip olma durumu“ sorusuna cevap olarak “DİMORFİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bir türün iki farklı forma sahip olma durumu nedir, bulmaca bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, bir türün iki farklı forma sahip olma durumu tanımı, sözlükte bir türün iki farklı forma sahip olma durumu ne, sözlükte bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, bulmaca çözümü bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, bulmaca soruları bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, sözlük bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, bir türün iki farklı forma sahip olma durumu açıklaması, bulmacada bir türün iki farklı forma sahip olma durumu, bir türün iki farklı forma sahip olma durumu ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir türün iki farklı forma sahip olma durumu', bir türün iki farklı forma sahip olma durumu