Bir tür İtalyan sucuğu ve böreği bulmacada nedir?

Bir tür İtalyan sucuğu ve böreği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir tür İtalyan sucuğu ve böreği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir tür İtalyan sucuğu ve böreği“ sorusuna cevap olarak “MORTODELLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği', sözlükte bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği açıklaması, bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği nedir, bulmaca bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, bulmaca çözümü bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, bulmaca soruları bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, sözlükte bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği ne, bulmacada bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği, bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği ne demek, sözlük bir tür i̇talyan sucuğu ve böreği