Bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği bulmacada nedir?

Bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği“ sorusuna cevap olarak “HECE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği açıklaması, bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği nedir, bulmaca sözlüğü 'bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği', sözlükte bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, bulmaca soruları bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, sözlükte bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği ne, bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği tanımı, bulmaca çözümü bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği ne demek, bulmacada bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, bulmaca bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği, sözlük bir solukta çıkarılan ses veya ses birliği