Bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik bulmacada nedir?

Bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik“ sorusuna cevap olarak “BASTİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, bulmaca çözümü bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, bulmaca sözlüğü 'bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik', bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik nedir, bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik tanımı, bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik ne demek, bulmaca soruları bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, sözlükte bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, sözlük bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik, sözlükte bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik ne, bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik açıklaması, bulmaca bir serene ya da herhangi bir ağaca açılan delik