Bir sanat yapıtının ilk taslağı bulmacada nedir?

Bir sanat yapıtının ilk taslağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir sanat yapıtının ilk taslağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir sanat yapıtının ilk taslağı“ sorusuna cevap olarak “EBOŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir sanat yapıtının ilk taslağı, sözlük bir sanat yapıtının ilk taslağı, bir sanat yapıtının ilk taslağı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir sanat yapıtının ilk taslağı', sözlükte bir sanat yapıtının ilk taslağı, bir sanat yapıtının ilk taslağı, bir sanat yapıtının ilk taslağı tanımı, bulmacada bir sanat yapıtının ilk taslağı, bir sanat yapıtının ilk taslağı nedir, bulmaca çözümü bir sanat yapıtının ilk taslağı, bir sanat yapıtının ilk taslağı ne demek, sözlükte bir sanat yapıtının ilk taslağı ne, bulmaca bir sanat yapıtının ilk taslağı