Bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası bulmacada nedir?

Bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası“ sorusuna cevap olarak “RÖLÖVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası ne demek, bulmaca çözümü bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası nedir, sözlükte bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası ne, bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası tanımı, bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası açıklaması, bulmacada bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, bulmaca sözlüğü 'bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası', sözlük bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, sözlükte bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, bulmaca bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası, bulmaca soruları bir sanat yapıtının çizilerek yada boyanarak yapılmış kopyası