Bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması bulmacada nedir?

Bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması“ sorusuna cevap olarak “ADENEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bulmaca sözlüğü 'bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması', bulmaca soruları bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması ne demek, sözlükte bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bulmaca bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bulmacada bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bulmaca çözümü bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması, bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması açıklaması, sözlükte bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması ne, bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması nedir, bir salgı veya lenf bezinin cerrahi olarak çıkarılması tanımı