Bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi bulmacada nedir?

Bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi“ sorusuna cevap olarak “DEGRADE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, sözlükte bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi ne, bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, sözlük bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi açıklaması, bulmaca bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi nedir, bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi', sözlükte bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, bulmaca çözümü bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi, bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi ne demek, bulmaca soruları bir renkten başka bir renge geçiş sırasında meydana gelen renk geçişi