Bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan Bizans kilisesi bulmacada nedir?

Bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan Bizans kilisesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan Bizans kilisesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan Bizans kilisesi“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı85

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi ne, bulmacada bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bulmaca sözlüğü 'bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi', bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi açıklaması, bulmaca soruları bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi ne demek, bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi nedir, sözlük bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, sözlükte bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bulmaca bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bulmaca çözümü bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi, bir orta salon ve ondan daha alçak iki ya da dört yan salondan oluşan bizans kilisesi tanımı