Bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması bulmacada nedir?

Bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması“ sorusuna cevap olarak “RETROVERSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması ne, bulmaca bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması tanımı, bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması nedir, bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması ne demek, bulmacada bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, sözlükte bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, bulmaca çözümü bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, bulmaca soruları bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, sözlük bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması, bulmaca sözlüğü 'bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması', bir organın normal konumda değil arkaya doğru eğik durumda olması açıklaması