Bir organın duruş anormalliği bulmacada nedir?

Bir organın duruş anormalliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir organın duruş anormalliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir organın duruş anormalliği“ sorusuna cevap olarak “DİSTOPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir organın duruş anormalliği, bir organın duruş anormalliği, bulmaca bir organın duruş anormalliği, bulmaca soruları bir organın duruş anormalliği, bulmaca sözlüğü 'bir organın duruş anormalliği', sözlük bir organın duruş anormalliği, bulmacada bir organın duruş anormalliği, bir organın duruş anormalliği ne demek, bir organın duruş anormalliği açıklaması, bir organın duruş anormalliği nedir, sözlükte bir organın duruş anormalliği ne, bir organın duruş anormalliği tanımı, sözlükte bir organın duruş anormalliği