Bir organın doğuştan yokluğu bulmacada nedir?

Bir organın doğuştan yokluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir organın doğuştan yokluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir organın doğuştan yokluğu“ sorusuna cevap olarak “AGANEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir organın doğuştan yokluğu, bulmaca çözümü bir organın doğuştan yokluğu, bulmaca soruları bir organın doğuştan yokluğu, bir organın doğuştan yokluğu ne demek, sözlük bir organın doğuştan yokluğu, bir organın doğuştan yokluğu açıklaması, bir organın doğuştan yokluğu, sözlükte bir organın doğuştan yokluğu ne, sözlükte bir organın doğuştan yokluğu, bulmaca bir organın doğuştan yokluğu, bir organın doğuştan yokluğu nedir, bir organın doğuştan yokluğu tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir organın doğuştan yokluğu'