Bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması bulmacada nedir?

Bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması“ sorusuna cevap olarak “REZEKSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması tanımı, bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, bulmaca sözlüğü 'bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması', bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması açıklaması, bulmaca çözümü bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması nedir, bulmaca bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması ne demek, sözlük bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, bulmaca soruları bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, sözlükte bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması, sözlükte bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması ne, bulmacada bir organ veya vücut kısmının bir bölümünün veya tamamının çıkartılması