Bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi bulmacada nedir?

Bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi“ sorusuna cevap olarak “DEAMİNASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bulmaca sözlüğü 'bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi', bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi açıklaması, bulmaca soruları bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi nedir, sözlükte bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi ne, sözlükte bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, sözlük bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi ne demek, bulmacada bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bulmaca çözümü bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi, bir molekülden amino grubunun çıkarılması işlemi tanımı