Bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime bulmacada nedir?

Bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime“ sorusuna cevap olarak “HİDROLİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, sözlükte bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime ne, bulmaca soruları bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bulmaca bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bulmacada bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime açıklaması, bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime', sözlük bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime nedir, sözlükte bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime, bir molekülün su etkisiyle ikiye ayrılmasını sağlayan tepkime tanımı