Bir malı çok fazla karla satma bulmacada nedir?

Bir malı çok fazla karla satma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir malı çok fazla karla satma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir malı çok fazla karla satma“ sorusuna cevap olarak “MURABAHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir malı çok fazla karla satma ne, bir malı çok fazla karla satma tanımı, sözlük bir malı çok fazla karla satma, bulmaca soruları bir malı çok fazla karla satma, bulmaca sözlüğü 'bir malı çok fazla karla satma', bir malı çok fazla karla satma nedir, bir malı çok fazla karla satma, sözlükte bir malı çok fazla karla satma, bulmaca bir malı çok fazla karla satma, bir malı çok fazla karla satma açıklaması, bir malı çok fazla karla satma ne demek, bulmacada bir malı çok fazla karla satma, bulmaca çözümü bir malı çok fazla karla satma