Bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü bulmacada nedir?

Bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü“ sorusuna cevap olarak “DRAPE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü ne demek, bulmacada bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, sözlükte bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, sözlük bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, bulmaca çözümü bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü nedir, bulmaca bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü tanımı, sözlükte bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü ne, bulmaca sözlüğü 'bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü', bulmaca soruları bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü, bir kumaşın bütün ya da yarım verevinden elde edilen ve süsleme olarak kullanılan serbest plilerin tümü açıklaması