Bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi bulmacada nedir?

Bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi“ sorusuna cevap olarak “AKALAZYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi açıklaması, bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi ne demek, bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi tanımı, sözlükte bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bulmacada bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bulmaca çözümü bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, sözlük bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bulmaca bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi, bulmaca sözlüğü 'bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi', sözlükte bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi ne, bir kasın gerektiği anda yeterince gevşeyememesi nedir