Bir kamu kuruluşunu yöneten kimse bulmacada nedir?

Bir kamu kuruluşunu yöneten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kamu kuruluşunu yöneten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kamu kuruluşunu yöneten kimse“ sorusuna cevap olarak “GUVERNOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, bir kamu kuruluşunu yöneten kimse açıklaması, bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, bir kamu kuruluşunu yöneten kimse ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir kamu kuruluşunu yöneten kimse', bir kamu kuruluşunu yöneten kimse tanımı, sözlükte bir kamu kuruluşunu yöneten kimse ne, bulmaca soruları bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, bir kamu kuruluşunu yöneten kimse nedir, bulmaca çözümü bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, bulmacada bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, sözlük bir kamu kuruluşunu yöneten kimse, sözlükte bir kamu kuruluşunu yöneten kimse