Bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi bulmacada nedir?

Bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi“ sorusuna cevap olarak “VERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bulmaca çözümü bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi açıklaması, sözlük bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bulmaca soruları bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bulmaca bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bulmaca sözlüğü 'bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi', sözlükte bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi ne, bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi ne demek, bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi tanımı, sözlükte bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi, bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi nedir, bulmacada bir kalenin ya da berkitilmiş bir yerin teslimi