Bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı bulmacada nedir?

Bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı“ sorusuna cevap olarak “HEVENK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı', sözlükte bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı ne, bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı açıklaması, bulmacada bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, bulmaca çözümü bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, sözlükte bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı ne demek, bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı nedir, bulmaca bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı tanımı, sözlük bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı, bulmaca soruları bir ipi gerilmiş ya da birbirine bağlanmış yaş yemiş ya da sebze bağı