Bir ilimiz bulmacada nedir?

Bir ilimiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 81 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ilimiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ilimiz“ sorusuna cevap olarak “ADANA”, “ADIYAMAN”, “AFYONKARAHISAR”, “AĞRI”, “AKSARAY”, “AMASYA”, “ANKARA”, “ANTALYA”, “ARDAHAN”, “ARTVIN”, “AYDIN”, “BALIKESİR”, “BARTIN”, “BATMAN”, “BAYBURT”, “BİLECİK”, “BİNGÖL”, “BİTLİS”, “BOLU”, “BURDUR”, “BURSA”, “CORUM”, “ÇANAKKALE”, “ÇANKIRI”, “DENİZLİ”, “DİYARBAKIR”, “DÜZCE”, “EDİRNE”, “ELAZIĞ”, “ERZİNCAN”, “ERZURUM”, “ESKİŞEHİR”, “GAZİANTEP”, “GİRESUN”, “GÜMÜŞHANE”, “HAKKARİ”, “HATAY”, “IĞDIR”, “ISPARTA”, “İSTANBUL”, “İZMİR”, “KAHRAMANMARAŞ”, “KARABÜK”, “KARAMAN”, “KARS”, “KASTAMONU”, “KAYSERİ”, “KIRIKKALE”, “KIRKLARELİ”, “KIRŞEHİR”, “KİLİS”, “KOCAELİ”, “KONYA”, “KÜTAHYA”, “MALATYA”, “MANİSA”, “MARDİN”, “MERSİN”, “MUĞLA”, “MUS”, “NEVŞEHİR”, “NİĞDE”, “ORDU”, “OSMANİYE”, “RİZE”, “SAKARYA”, “SAMSUN”, “SIRNAK”, “SİİRT”, “SİNOP”, “SİVAS”, “ŞANLIURFA”, “TEKİRDAĞ”, “TOKAT”, “TRABZON”, “TUNCELİ”, “UŞAK”, “VAN”, “YALOVA”, “YOZGAT”, “ZONGULDAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı81
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı2
Harf Sayısı10

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir ilimiz, bir ilimiz nedir, sözlükte bir ilimiz, bulmacada bir ilimiz, bir ilimiz ne demek, sözlükte bir ilimiz ne, sözlük bir ilimiz, bulmaca bir ilimiz, bulmaca sözlüğü 'bir ilimiz', bir ilimiz açıklaması, bir ilimiz, bir ilimiz tanımı, bulmaca soruları bir ilimiz