Bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı bulmacada nedir?

Bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı“ sorusuna cevap olarak “DOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, sözlükte bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bulmaca sözlüğü 'bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı', bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bulmaca soruları bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bulmacada bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bulmaca çözümü bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı nedir, bulmaca bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı, bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı açıklaması, bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı ne demek, sözlükte bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı ne, bir ilacın bir kez de ya da bir günde alınması gereken miktarı tanımı