Bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma bulmacada nedir?

Bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma“ sorusuna cevap olarak “HAZF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma açıklaması, sözlükte bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma ne, bulmacada bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bulmaca bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma tanımı, sözlükte bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma ne demek, bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma nedir, bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bulmaca soruları bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bulmaca sözlüğü 'bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma', sözlük bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma, bulmaca çözümü bir ifadedeki kelimelerin bir veya bir kaçını ya da bazı cümleleri kaldırma