Bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak bulmacada nedir?

Bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak“ sorusuna cevap olarak “KOZEFTER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bulmaca çözümü bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak açıklaması, bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak nedir, sözlük bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak tanımı, bulmaca soruları bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bulmaca bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bulmacada bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, sözlükte bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak, bulmaca sözlüğü 'bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak', bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak ne demek, sözlükte bir işe yaramayan yahut kesmeyen kör bıçak ne