Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse bulmacada nedir?

Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse“ sorusuna cevap olarak “HAZNEDAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse nedir, sözlük bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmaca sözlüğü 'bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse', bulmacada bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse tanımı, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse ne demek, bulmaca bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse açıklaması, bulmaca çözümü bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmaca soruları bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, sözlükte bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse ne