Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse bulmacada nedir?

Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse“ sorusuna cevap olarak “HAZNEDAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse tanımı, bulmaca soruları bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmaca bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse açıklaması, sözlükte bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse ne, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmacada bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmaca sözlüğü 'bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse', sözlükte bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bulmaca çözümü bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse ne demek, bir hazineyi bekleyen veya yöneten kimse nedir