Bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması bulmacada nedir?

Bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması“ sorusuna cevap olarak “DİASPORA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, bulmaca soruları bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, sözlükte bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, bulmaca bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, bulmaca sözlüğü 'bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması', bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması ne demek, sözlük bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, bulmacada bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması, bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması açıklaması, bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması nedir, bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması tanımı, sözlükte bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması ne, bir halkın ya da bir kavmin dünyaya yayılması