Bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak bulmacada nedir?

Bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak“ sorusuna cevap olarak “BANDIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, sözlük bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak açıklaması, bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak tanımı, bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak ne demek, bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca çözümü bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca soruları bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmacada bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak, bulmaca sözlüğü 'bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak', sözlükte bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak ne, bir geminin hangi devlete ait olduğunu gösteren bayrak nedir