Bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden bulmacada nedir?

Bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden“ sorusuna cevap olarak “DİFÜZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden ne demek, bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden tanımı, bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden açıklaması, bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden nedir, bulmaca soruları bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, bulmaca bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, sözlükte bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, sözlükte bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden ne, bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, bulmaca sözlüğü 'bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden', bulmaca çözümü bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden, bulmacada bir gaz ya da sıvı içindeki moleküllerin derişikliğin fazla olduğu bölgeden