Bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot bulmacada nedir?

Bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot“ sorusuna cevap olarak “DİNOT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, bulmaca çözümü bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, sözlükte bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot ne, bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot nedir, bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot ne demek, sözlük bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, sözlükte bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot', bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot tanımı, bulmaca soruları bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot, bulmacada bir elektron tüpünde temel işlevi ikincil yayım üretmek olan elektrot