Bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz bulmacada nedir?

Bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz“ sorusuna cevap olarak “RESEPTÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, sözlük bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, sözlükte bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz açıklaması, bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz nedir, bulmaca çözümü bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, bulmacada bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, bulmaca soruları bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz, sözlükte bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz ne, bulmaca sözlüğü 'bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz', bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz ne demek, bir elektrik akımını alıp başka bir kuvvete çeviren cihaz tanımı