Bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu bulmacada nedir?

Bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu“ sorusuna cevap olarak “AÇIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu tanımı, bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu ne demek, bulmaca bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, sözlük bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bulmaca çözümü bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu nedir, bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu açıklaması, sözlükte bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bulmaca soruları bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bulmacada bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu, bulmaca sözlüğü 'bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu', sözlükte bir duvardaki kapı ya da pencere boşluğu ne