Bir dilde yeni sözcükler kullanma bulmacada nedir?

Bir dilde yeni sözcükler kullanma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir dilde yeni sözcükler kullanma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir dilde yeni sözcükler kullanma“ sorusuna cevap olarak “NEOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir dilde yeni sözcükler kullanma, sözlükte bir dilde yeni sözcükler kullanma ne, sözlük bir dilde yeni sözcükler kullanma, bir dilde yeni sözcükler kullanma ne demek, bulmaca çözümü bir dilde yeni sözcükler kullanma, sözlükte bir dilde yeni sözcükler kullanma, bulmaca soruları bir dilde yeni sözcükler kullanma, bir dilde yeni sözcükler kullanma tanımı, bir dilde yeni sözcükler kullanma açıklaması, bir dilde yeni sözcükler kullanma nedir, bir dilde yeni sözcükler kullanma, bulmaca sözlüğü 'bir dilde yeni sözcükler kullanma', bulmacada bir dilde yeni sözcükler kullanma