Bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse bulmacada nedir?

Bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse“ sorusuna cevap olarak “VASAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse açıklaması, bulmaca soruları bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, sözlük bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, bulmaca bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, bulmacada bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, bulmaca sözlüğü 'bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse', sözlükte bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse ne, bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse ne demek, bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse tanımı, bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse nedir, sözlükte bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse, bulmaca çözümü bir derebeyin himayesine girip kendini onun hizmetine adayan kimse