Bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması bulmacada nedir?

Bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması“ sorusuna cevap olarak “ABORDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, bulmaca sözlüğü 'bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması', bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması açıklaması, sözlükte bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması ne, bulmaca soruları bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, sözlükte bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması tanımı, bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması nedir, bulmaca bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, bulmacada bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, sözlük bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması, bir deniz teknesinin başka bir tekneye ya da iskeleye yanını vererek yanaşması ne demek