Bir cismin düşey kesiti(geo.) bulmacada nedir?

Bir cismin düşey kesiti(geo.)“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir cismin düşey kesiti(geo.)” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir cismin düşey kesiti(geo.)“ sorusuna cevap olarak “YANAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bir cismin düşey kesiti(geo.) açıklaması, bir cismin düşey kesiti(geo.) tanımı, bir cismin düşey kesiti(geo.) nedir, bulmacada bir cismin düşey kesiti(geo.), bir cismin düşey kesiti(geo.) ne demek, sözlükte bir cismin düşey kesiti(geo.) ne, bulmaca soruları bir cismin düşey kesiti(geo.), bulmaca çözümü bir cismin düşey kesiti(geo.), bir cismin düşey kesiti(geo.), sözlükte bir cismin düşey kesiti(geo.), bulmaca sözlüğü 'bir cismin düşey kesiti(geo.)', bulmaca bir cismin düşey kesiti(geo.), sözlük bir cismin düşey kesiti(geo.)